PROJEKT DEKO: pomyśl o gniazdach podłogowych i blatach roboczych

PROJEKT DEKO: pomyśl o gniazdach podłogowych i blatach roboczych

Ściany między jadalnią a salonem już dawno zburzone . Kuchnia coraz częściej podąża za amerykańskimi nawykami i przynależy bezpośrednio do salonu. Na której ścianie należy zainstalować gniazdka elektryczne? Pomyśl o gniazdach na ziemi w nowych konstrukcjach i gniazdach w miejscach pracy w starszych mieszkaniach.

 Pomnóż gniazdka w kuchni

W najlepiej wyposażonych kuchniach często brakuje gniazdka do podłączenia urządzenia gospodarstwa domowego. Gniazdo podłogowe Platinum, zwane także gniazdem blatu, idealnie nadaje się do montażu na blacie. Zawór chroni gniazdo uziemiające przed rozpryskami, jest to IP44. Dzięki zmniejszonej grubości (2 mm) pozostaje dyskretny. Te gniazda uziemiające są dostępne w formacie okrągłym lub kwadratowym oraz w wersji pojedynczej lub podwójnej (tylko kwadrat).

Pomnóż gniazda dla biura


Aby podłączyć komputer, ale także naładować smartfon, potrzebujesz wielu gniazd w pobliżu powierzchni biurowej. Nawet gdy jest ich wystarczająco dużo, przewody podłączane do tych gniazdek elektrycznych są nieestetyczne, a czasem zbyt krótkie. 
Możliwe jest zintegrowanie gniazd na ziemi lub bezpośrednio w meblach.
Wybierz funkcję, która odpowiada Twoim potrzebom: gniazdko elektryczne, podwójne gniazdo USB, gniazdo RJ45 itp.

Wszystkie komentarze