Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  Sprzedaż
  mail:
   sklep@elektronova.pl

  Wsparcie techniczne
  mail: pomoc@elektronova.pl

  kom.
  +48 515 234 955


  tel.  85 711 36 63 
  Nasze wyróżnienia:


  ZAPŁAĆ BEZPIECZNIE - KUPUJ NA RATY


  Współpracujemy:

    

  URZĄDZENIA STERUJĄCE I SYGNALIZACYJNE

  Legrand urządzenia sterujące i sygnalizacyjne oraz łączniki krzywkowe są integralnym elementem wyposażenia zarówno rozdzielnic niskiego napięcia jak i szaf przemysłowych. Dzięki modułowej budowie, pozwalają na szybką i łatwą instalację bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi.

  OSMOZ urządzenia sterujące i sygnalizacyjne stanowią fragment oferty handlowej Legrand skierowanej do przemysłu, budownictwa oraz producentów maszyn i urządzeń. Legrand oferuje szeroką gamę lampek sygnalizacyjnych, główek przycisków sterujących oraz przełączników wykonanych według standardu 22mm.

  ■ Konfiguracja

  Nowością w ofercie Legrand są kompletne zestawy składające się z główki przycisku, uchwytu mocującego oraz korpusu. Zestawy te dostępne są w najczęściej używanych konfiguracjach. Oprócz takiego rozwiązania oferujemy również komponenty pozwalające na zestawienie urządzeń sterujących według indywidualnych potrzeb.

  ■ Łatwość i szybkość montażu

  Seria Osmoz, dzięki budowie modułowej, pozwala na szybką i łatwą instalację bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi. Montaż korpusów polega na zatrzaśnięciu ich na uchwycie mocującym. Przyłączenie główki przycisku do uchwytu z korpusami odbywa się poprzez zmianę położenia zapadki blokującej.

  ■ Funkcjonalność

  Duża powierzchnia główki przycisku oraz czytelne i dobrze widoczne oznaczenia gwarantują łatwą obsługę. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji urządzeń sterujących i sygnalizacyjnych Osmoz pozwala na korzystanie z nich w różnych warunkach środowiskowych.

  POBIERZ KATALOG
  URZĄDZENIA STERUJĄCE I SYGNALIZACYJNE
  3,03 zł 1,97 zł
  18,77 zł 14,45 zł
  Sonda
  Skąd wiesz o naszym sklepie?
  Google
  Facebook
  Znajomi
  Porównywarka cen
  Inne
  Głosów: 31

  Facebook Messenger
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.