Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  Sprzedaż
  mail:
   sklep@elektronova.pl

  Wsparcie techniczne
  mail: pomoc@elektronova.pl

  kom.
  +48 515 234 955


  tel.  85 711 36 63 
  Nasze wyróżnienia:


  ZAPŁAĆ BEZPIECZNIE - KUPUJ NA RATY


  Współpracujemy:

    

  WIDEODOMOFONY I DOMOFONY

  WIDEODOMOFONY I DOMOFONY


  System wideodomofonowy i domofonowy Bticino to optymalne rozwiązanie dla nowej lub modernizowanej instalacji, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych osiedlach mieszkaniowych. Ogromną zaletą systemu jest prostota i łatwość wykonania instalacji, dzięki wykorzystaniu zaledwie dwóch niespolaryzowanych przewodów w każdym jej fragmencie. Zaletą systemu jest również jego elastyczność, możliwość zwiększenia jego funkcjonalności, czy rozbudowy w przyszłości oraz bogaty wybór innowacyjnych paneli zewnętrznych i aparatów wewnętrznych.

  System 2-przewodowy

  Nowoczesne, atrakcyjne wzorniczo rozwiązania dla wszystkich rodzajów obiektów, od gotowych zestawów dla domów jednorodzinnych, do budynków wielorodzinnych i osiedli.

  Classe 300X13E

  Nowością jest 2-przewodowy zestaw jednorodzinny z wideodomofonem Classe 300X13E, komunikującym się z aplikacją na smartfonie dzięki łączności wi-fi.

  Zestawy jednorodzinne mogą być w łatwy sposób rozbudowane o dodatkowe aparaty, jak również do wersji dla domu dwurodzinnego.

  Wideodomofon Classe 300X13E jest innowacyjnym modelem wideodomofonu głośnomówiącego, który można obsługiwać ze smartfonów z systemem operacyjnym Android lub iOS. Wystarczy zainstalować darmową aplikację Door Entry, dostępną w Google Play lub App Store, aby móc z każdego miejsca korzystać z możliwości tego produktu.

  Wideodomofon Classe 300X13E

  Classe 300X13E jest innowacyjnym modelem wideodomofonu głośnomówiącego,
  który można obsługiwać ze smartfonów

  z systemem operacyjnym Android lub iOS. Wystarczy zainstalować darmową aplikację Door Entry,
  dostępną w Google Play lub App Store, aby móc z każdego miejsca korzystać z możliwości tego produktu.

   
  WIDEODOMOFONY I DOMOFONY
  Legrand 067944
  117,76 zł 90,68 zł
  54,02 zł 41,60 zł
  Sonda
  Skąd wiesz o naszym sklepie?
  Google
  Facebook
  Znajomi
  Porównywarka cen
  Inne
  Głosów: 32

  Facebook Messenger
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.