Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  mail: sklep@elektronova.pl

  kom.
  +48 515 234 955

  tel.  857113663 
  Facebook Messenger

  Nasze wyróżnienia:


  Współpracujemy:

    

  NETATMO with Legrand - BEZPRZEWODOWA AUTOMATYKA DOMOWA

  Bezprzewodowe sterowanie funkcjami domu daje Ci komfort i prestiż użytkowania. Domowa automatyka bezprzewodowa pozwala sterować oświetleniem, roletami i ogrzewaniem w całym domu bez okablowania ani kłopotliwego montażu. Elastyczna kontrola dopasowuje się do Twoich potrzeb: wystarczy wygodny przycisk zamontowany w dowolnym miejscu mieszkania albo aplikacja na smartfonie, która zapewnia też dostęp do zdalnego sterowania oraz definiowalnych scenariuszy typu wyjście/ powrót.  Elementy systemu

  Wiemy, że wygody nigdy za wiele, dlatego rozwiązania bezprzewodowej automatyki domowej Legrand łączą
  łatwość instalacji z elastycznością rozbudowy o nowe elementy. Zestawy dostarczane są z ramkami w kolorach białym, tytanowym lub grafit.  Zestaw startowy

  Automatyka Twojego inteligentnego domu zaczyna się od obowiązkowego wyboru gniazda Control. Gniazdo jest łatwe w instalacji, estetyczne i dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Zapewnia kontrolę lokalną lub zdalną, za pomocą aplikacji na smartfonie lub asystenta głosowego. Wspiera rozbudowę o kolejne elementy Celiane with Netatmo.
  WIĘCEJ >

  zestaw startowy

  Zestawy do rozbudowy instalacji

  Zestaw do rozbudowy instalacji

  W każdej chwili możesz wzbogacić swój dom o dodatkowe funkcje. Łatwość instalacji pozwala na bezproblemowe podłączanie do okablowania lub prostą wymianę elementów. Rozwiązania Legrand są w
  pełni skalowalne i pozwalają na podnoszenie funkcjonalności poprzez dodawanie elementów z bogatej oferty dodatkowych funkcji.

  WIĘCEJ >

  Elementy przewodowe

  Elementy przewodowe connected zapewniają łatwość podłączenia do istniejącego okablowania bez konieczności wymiany instalacji. Wszystkie komunikują się za pośrednictwem sieci internet, gwarantując wygodne i szybkie sterowanie z aplikacji w smartfonie.

  WIĘCEJ >

  Elementy przewodowe

  Łączniki bezprzewodowe


  Łączniki
  bezprzewodowe

  Zwiększaj komfort użytkowania dzięki łącznikom bezprzewodowym, które pozwalają sterować wszystkimi funkcjami domu z najbardziej potrzebnego miejsca! Bezprzewodowe elementy systemu automatyki domowej Legrand to elastyczność montażu w dowolnym miejscu w Twoim domu bez konieczności doprowadzania kabli.

  WIĘCEJ >

  Przykładowy scenariusz

  Wystarczy dotknąć jeden przycisk, żeby dom przygotował się na Twój powrót. Dzięki aplikacji możesz programować scenariusze zarządzania systemem domu na każdą okazję. Jednym przyciskiem możesz uruchomić ogrzewanie, włączyć światło lub sterować dodatkowymi funkcjonalnościami, np. włączyć sprzęt AGD.
  przykładowy scenariusz  Aplikacja

  Mobilna aplikacja Home + Control pozwala Ci sterować urządzeniami ze smartfona, zapewniając komfort użytkowania oraz łatwość dodawania do systemu nowych urządzeń Legrand.


  Aplikacja Home + Control Aplikacja Home + Control Aplikacja Home + Control
  Aplikacja współpracuje z Apple Homekit i umożliwia sterowanie za pośrednictwem asystenta głosowego Apple Siri
  oraz Google Home Assistant.
  Dzięki aplikacji możesz z łatwością kontrolować oświetlenie, rolety oraz gniazda. Aplikacja pozwala dodawać scenariusze użytkownika oraz symulację obecności w domu. Podstawą działania firmy Legrand jest poszanowanie użytkownika. Dlatego dbamy o to, by zminimalizować możliwość niewłaściwego wykorzystania naszych urządzeń oraz potencjalne niebezpieczeństwo dla użytkownika.
  NETATMO with Legrand - BEZPRZEWODOWA AUTOMATYKA DOMOWA
  ...jest pusty

  Legrand 028050
  16 569,00 zł 10 769,84 zł
  Sonda
  Skąd wiesz o naszym sklepie?
  Google
  Facebook
  Znajomi
  Porównywarka cen
  Inne
  Głosów: 28

  Obecnie nie ma recenzji o produktach
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.