Opinie o Nas
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt
    Sprzedaż
    mail:
     sklep@elektronova.pl

    Wsparcie techniczne
    mail: pomoc@elektronova.pl

    kom.
    +48 515 234 955


    tel.  85 711 36 63 
    Nasze wyróżnienia:


    ZAPŁAĆ BEZPIECZNIE - KUPUJ NA RATY






    Współpracujemy:

      

    Promocja

    Legrand LCS Kab MTP-MTP Micro OM3 10m 032441

    1 933,34 zł 1 488,67 zł

    Producent: Legrand
    Kod: 032441
    EAN: 3414970764355
    Wysyłka:10 dni,
    produkt na zamówienie
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Ilość:szt.

    Zyskujesz 50 punktów Punkty programu lojalnościowego
    Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, zbierasz punkty, które możesz później wymienić na kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie.
    Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.

    Legrand LCS Kab MTP-MTP Micro OM3 10m 032441

    Numer katalogowy: 032441

    PKWiU: 27.31.11.0

    Rodzina produktów: FO LCS

    Legrand LCS Kab MTP-MTP Micro OM3 10m 032441

    Numer katalogowy: 032441

    PKWiU: 27.31.11.0

    Rodzina produktów: FO LCS

    Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

    Napisz recenzję
     
    Powiadomienia

    Legrand LCS Kab MTP-MTP Micro OM3 10m 032441

    3 583,20 zł 2 329,08 zł
    Legrand 021132
    6 770,56 zł 4 400,87 zł
    Sonda
    Skąd wiesz o naszym sklepie?
    Google
    Facebook
    Znajomi
    Porównywarka cen
    Inne
    Głosów: 31

    Facebook Messenger
    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.