Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • Elementy systemu Legrand with Netatmo

  Bezprzewodowe sterowanie funkcjami domu daje Ci komfort i prestiż użytkowania. Domowa automatyka bezprzewodowa pozwala sterować oświetleniem, roletami i ogrzewaniem w całym domu bez okablowania ani kłopotliwego montażu. Elastyczna kontrola dopasowuje się do Twoich potrzeb: wystarczy wygodny przycisk zamontowany w dowolnym miejscu mieszkania albo aplikacja na smartfonie, która zapewnia też dostęp do zdalnego sterowania oraz definiowalnych scenariuszy typu wyjście/ powrót.

  Zyskaj dostęp do urządzeń domu z każdego pomieszczenia dzięki łącznikom sterowanym radiowo. Dodawaj nowe łączniki kiedy zechcesz i zarządzaj funkcjami głosowo lub z aplikacji, lokalnie lub zdalnie.

  Elementy systemu

  Wiemy, że wygody nigdy za wiele, dlatego rozwiązania bezprzewodowej automatyki domowej Legrand łączą
  łatwość instalacji z elastycznością rozbudowy o nowe elementy. Zestawy dostarczane są z ramkami w kolorach białym, tytanowym lub grafit.  Zestaw startowy

  Automatyka Twojego inteligentnego domu zaczyna się od obowiązkowego wyboru gniazda Control. Gniazdo jest łatwe w instalacji, estetyczne i dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Zapewnia kontrolę lokalną lub zdalną, za pomocą aplikacji na smartfonie lub asystenta głosowego. Wspiera rozbudowę o kolejne elementy Celiane with Netatmo.
  WIĘCEJ >

  zestaw startowy

  Zestawy do rozbudowy instalacji

  Zestaw do rozbudowy instalacji

  W każdej chwili możesz wzbogacić swój dom o dodatkowe funkcje. Łatwość instalacji pozwala na bezproblemowe podłączanie do okablowania lub prostą wymianę elementów. Rozwiązania Legrand są w 
  pełni skalowalne i pozwalają na podnoszenie funkcjonalności poprzez dodawanie elementów z bogatej oferty dodatkowych funkcji.

  WIĘCEJ >

  Elementy przewodowe

  Elementy przewodowe connected zapewniają łatwość podłączenia do istniejącego okablowania bez konieczności wymiany instalacji. Wszystkie komunikują się za pośrednictwem sieci internet, gwarantując wygodne i szybkie sterowanie z aplikacji w smartfonie.

  WIĘCEJ >

  Elementy przewodowe

  Łączniki bezprzewodowe


  Łączniki
   bezprzewodowe

  Zwiększaj komfort użytkowania dzięki łącznikom bezprzewodowym, które pozwalają sterować wszystkimi funkcjami domu z najbardziej potrzebnego miejsca! Bezprzewodowe elementy systemu automatyki domowej Legrand to elastyczność montażu w dowolnym miejscu w Twoim domu bez konieczności doprowadzania kabli.

  WIĘCEJ >

  Przykładowy scenariusz

  Wystarczy dotknąć jeden przycisk, żeby dom przygotował się na Twój powrót. Dzięki aplikacji możesz programować scenariusze zarządzania systemem domu na każdą okazję. Jednym przyciskiem możesz uruchomić ogrzewanie, włączyć światło lub sterować dodatkowymi funkcjonalnościami, np. włączyć sprzęt AGD.
  przykładowy scenariusz


  Aplikacja

  Mobilna aplikacja Home + Control pozwala Ci sterować urządzeniami ze smartfona, zapewniając komfort użytkowania oraz łatwość dodawania do systemu nowych urządzeń Legrand.

  Aplikacja współpracuje z Apple Homekit i umożliwia sterowanie za pośrednictwem asystenta głosowego Apple Siri oraz Google Home Assistant.  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.