Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • Dom't worry be connected - bezprzewodowa automatyka domowa

  Komfort w zasięgu ręki

  Powierz swoją wygodę instalacji connected. Dzięki rozwiązaniom Celiane with NETATMO mieszkasz komfortowo, a automatykę domową kontrolujesz z intuicyjnej aplikacji w smartfonie. Elastyczność systemu pozwala na łatwą rozbudowę o kolejne elementy, które jeszcze bardziej zwiększą wygodę użytkowania Twojego smartdomu.


  Zestaw startowy

  Gniazdo Control z bramą

  „Montuję gniazdo Control, uruchamiam instalację connected i zyskuję natychmiastową wygodę sterowania.”


  Sterowanie światłem na każde Twoje słowo lub gest. Brama dołączona do Gniazda Control umożliwia komunikację systemu przez sieć internet. Gniazdo Control jest stylowe i łatwe w instalacji, a używa się go jak zwykłego gniazda.

  Łącznik bezprzewodowy Wyjście/Powrót

  „Mój dom zawsze jest gotowy na mój powrót.”

  Inteligentne rozwiązania pamiętają Twoje preferencje. Możesz z łatwością uruchamiać zapisane wcześniej scenariusze. Np. Scenariusz Powrót przygotuje dom na Twoje przybycie.

  System możesz rozbudować o dodatkowe łączniki Wyjście/Powrót.


  ELEMENTY PRZEWODOWE

  Łącznik oświetlenia connected z opcją ściemniania

  „Dobieram oświetlenie do nastroju.”

  Dzięki opcji ściemniania łącznik connected pozwala na lokalne lub zdalne sterowanie oświetleniem przy użyciu jednego przycisku lub w aplikacji. Łącznik współpracuje z oświetleniem każdego typu, także LED, o mocy od 5 do 300W.  Istnieje możliwość aktywacji funkcji podświetlenia.

  Mikromoduł oświetleniowy connected

  „Wszystkie źródła światła w moim zasięgu.”

  Mikromoduł oświetleniowy jest łatwy w montażu i współpracuje z każdym typem oświetlenia oraz mieści się wewnątrz lampy lub kinkietu. Wystarczy podłączyć go do systemu sterowania bezprzewodowego, by stał się bezprzewodowym punktem sterowania oświetleniem,

  Mikromoduł może być sterowany równolegle tradycyjnym przyciskiem.

  Łącznik rolet connected

  „Jednym gestem otwieram lub zamykam rolety zewnętrzne.”

  Kontrola w Twoich rękach o każdej porze dnia. Łącznik rolet pozwala Ci sterować każdą roletą zewnętrzną wyposażoną w ogranicznik mechaniczny lub elektryczny.  

  Gniazdo connected

  „Stale kontroluję zużycie energii.”

  Monitoruj na bieżąco zużycie prądu. Gniazdo connected 16 A daje Ci kontrolę nad bieżącym i skumulowanym poziomem zużycia energii oraz umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami elektrycznymi i sprzętem AGD. Aplikacja poinformuje Cię o wystąpieniu jakichkolwiek anomalii.

  Gniazdo connected posiada opcję sygnalizacji włączenia gniazda. 


  ŁĄCZNIKI BEZPRZEWODOWE

  Łącznik bezprzewodowy Wyjście/Powrót

  „Mój dom zawsze jest gotowy na mój powrót.”

  Inteligentne rozwiązania pamiętają Twoje preferencje. Możesz z łatwością uruchamiać zapisane wcześniej scenariusze. Np. Scenariusz Powrót przygotuje dom na Twoje przybycie.

  System możesz rozbudować o dodatkowe łączniki Wyjście/Powrót.

  Łącznik bezprzewodowy Dzień/Noc

  „Kiedy kładę się spać, jednym gestem mogę przełączyć dom w stan spoczynku.”

  Bezprzewodowe sterowanie z wyborem trybu Dzień/Noc pozwala na programowanie własnych scenariuszy. Wykonaj jeden gest i pozwól, by wieczorem dom wyłączył za Ciebie światła, a rano równie łatwo podnieś wszystkie rolety.  

  Istnieje możliwość dodania wielu łączników Dzień/Noc.

  Łącznik oświetlenia i gniazd

  „Mam dostęp do sterowania oświetleniem wszędzie, gdzie tego potrzebuję.”

  Dzięki bezprzewodowemu sterowaniu oświetleniem możesz łatwo dodać kolejny punkt sterowania bez kucia ścian i okablowania. Łatwy w montażu łącznik pozwala Ci kontrolować oświetlenie (także w trybie schodowym) i sterować gniazdami connected.

  Istnieje możliwość dodawania do systemu wielu łączników bezprzewodowych z możliwością instalacji w dowolnym miejscu, np. na blacie. Jeden łącznik może zarządzać wieloma punktami oświetleniowymi jednocześnie; podobnie wiele łączników bezprzewodowych może sterować jednym punktem oświetlenia. 

  Łącznik rolet

  „Przycisk sterowania roletami przy samym łóżku.”

  Podnoś i opuszczaj rolety zewnętrzne wygodniej niż kiedykolwiek. Łącznik rolet jest łatwy do zamontowania oraz przeniesienia i daje Ci możliwość sterowania z dowolnie wybranego, centralnego miejsca w Twoim domu.

  Łącznik umożliwia grupowanie rolet.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.