Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub Paczkomaty InPost. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy, jeśli zamówienie nie przekracza kwoty 1000 pln. 

Przy zamówieniach powyżej 1000 zł - PRZESYŁKA GRATIS.


Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Przesyłka kurierska

15,00 zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z magazynu**

Paczkomaty 24/7  

12,50 zł   

24h

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.


Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

Forma płatności: Pobranie ( płatne u kuriera)

Koszt dostawy

Za pobraniem

19,00 złDodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.


Wartość dopłaty za każdą sztukę produktu

Jak sprawdzić dokładną wysokość dopłaty

Od 19 do 79 zł

Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu. Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej dopłaty można dokonać poprzez umieszczenie produktów w koszyku zakupów.


UWAGA!

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep ElektroNOVA.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.