Polityka reklamacji i zwrotówWszystkie towary dostępne w sklepie elektroNOVA.pl objęte są gwarancją producenta,(źródła światła nie podlegają reklamacji). Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (ustawa ta nie dotyczy podmiotów gospodarczych) konsument ma prawo w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki odstąpić od umowy bez podania przyczyny. Zwracane produkty nie mogą być używane, muszą być kompletne i fabrycznie zapakowane. 

Uwaga! towary na zamówienie nie podlegają zwrotowi.


Uszkodzenia towarów

 1. W przypadku gdy doręczona przesyłka będzie nosiła znamiona uszkodzenia tj. zgniecenia, zamoczenia opakowania, naderwania taśm zabezpieczających, prosimy o spisanie protokołu szkody lub nie przyjmowanie przesyłki. Jako przyczynę nieodebrania przesyłki proszę podać rodzaj uszkodzenia jaki był widoczny.
 2. O wyżej zaistniałej sytuacji prosimy powiadomić Sprzedawcę za pomocą wiadomości e-mail na adres sklep@elektronova.pl
 3. W przypadku gdy doręczona przesyłka nie nosiła znamion uszkodzenia, a zawartość uległa zniszczeniu lub przesyłka nie była kompletna prosimy o pilny kontakt ze Sprzedawcą za pomocą wiadomości e-mail wysłanej na adres sklep@elektronova.pl lub telefonicznie.
Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:
 1. W ciągu 14 dni od zakupu wypełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy, wzór do oświadczenia jest do pobrania w następującym hiperłączu 
  Pobierz formularz zwrotu
 2. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem.
 3. Wysyłka  na adres:
"Elhurt-Elmet" Sp. z o.o.
ul. Baranowicka 115
15-501 Białystok
elektroNOVA.pl
 1. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.
 2. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego  produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 3. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu oraz korektę do dokumentu sprzedaży.  Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.