Elhurt-Elmet – poznaj nas

Elhurt-Elmet Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z 25-letnim doświadczeniem i tradycjami w sprzedaży materiałów elektrycznych i metalowych. Spółka została utworzona w 2004 r. z połączenia firm Elmet oraz El-Hurt. Nowe przedsiębiorstwo przyjęło nazwę Elhurt-Elmet Spółka z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Powstała firma połączyła w sobie tradycję handlową Elmet-u, który funkcjonował już od 1948 r. i dynamiczne działanie przedsiębiorstwa El-Hurt. Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku w branży artykułów elektrycznych i metalowych. Nasze doświadczenie i pozycja rynkowa, również dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami, pozwalają budować komfort, zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, partnerów handlowych, instalatorów, współpracowników.


Nasza misja

W codziennej pracy zapewniamy naszym Klientom produkty o najwyższej jakości i innowacyjności oraz obsługę na najwyższym poziomie. Pomagamy na każdym etapie współpracy, traktując klientów jak Partnerów. Nasi pracownicy są dla nas najcenniejszym kapitałem. W swoich działaniach kierujemy się zasadami etyki zawodowej z najwyższą dbałością o satysfakcję naszych Partnerów. „Szczęście sprzyja przygotowanym”. My zawsze jesteśmy przygotowani.Nasza wizja

Konsekwentnie budujemy pozycję lidera sprzedaży asortymentu elektroenergetycznego i elektrotechnicznego oraz elektronarzędzi w regionie Północno-Wschodniej Polski. Odgrywamy dużą rolę w tym zakresie na terenie całego kraju. Podejmujemy działania mające na celu nawiązanie i utrzymanie współpracy na rynkach międzynarodowych. Wierzymy w powodzenie naszych działań. Nasze wartości opierają się na solidnych podstawach takich jak: wzajemny szacunek, partnerstwo i uczciwość. Wyróżniają nas wysokie kompetencje, kreatywność i rzetelność. Rozumiemy potrzeby naszych Partnerów i zapewniamy im najlepsze rozwiązania.Dlaczego warto z nami współpracować?

Gwarantujemy Państwu, że nasz asortyment jest oryginalny, towary są dostarczane bezpośrednio od producenta. Tym samym wszystkie artykuły w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta oraz serwisem posprzedażowym. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne kategorie produktowe, aby zaoferować bardziej kompleksowe rozwiązania. Jednocześnie dbamy o wysoką jakość obsługi Klienta, utrzymując atrakcyjne ceny profesjonalne doradztwo oraz szybki czas dostawy.ElektroNOVA - „Certyfikowany Sklep Internetowy Legrand”

ElektroNOVA.pl to pierwszy „Certyfikowany Sklep Internetowy Legrand”. Otrzymany certyfikat jest potwierdzeniem, że posiadamy solidną wiedzę w zakresie sprzedaży, doradztwa i wdrażania produktów Legrand. Jesteśmy dumni z naszej współpracy oraz wspólnie zdobywanego doświadczenia. ElektroNOVA.pl to:

  1. Bezpieczeństwo zakupów
  2. Profesjonalne doradztwo techniczne
  3. Pełna informacja mailowa o statusie realizowanego zamówienia
  4. Solidność kupiecka
  5. Szeroki asortyment towarów, stale poszerzana oferta handlowa
  6. Certyfikaty i atesty na oferowane towary.
Legrand online Elektronova.pl Certyfikat CSI Legrand


Legrand – lider na rynku infrastruktury elektrycznej i informatycznej

Legrand światowy lider w produkcji asortymentu elektrycznego, którego produkty odznaczają się niezwykłą trwałością i jakością oraz ciekawym i nowoczesnym designem. W Polsce szczególnie znany jako producent osprzętu elektrycznego. Każdy z produktów Legrand spełnia wymogi norm, udokumentowane licznymi certyfikatami i atestami. Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu - Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.Produkty Legrand w sklepie ElektroNOVA.pl

W ofercie ElektroNOVA.pl znajdują się produkty Legrand oraz systemy uznanych na całym świecie marek: Cablofil, Zucchini, Bticino, Alpes Technologies, gwarantując dostarczanie kompletnych rozwiązań, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu. Wszystkie produkty spełniają wymogi norm, posiadają atesty i międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.